Dlaczego warto?

Biuro Rachunkowe jest niezbędne w przypadku prowadzenia każdego rodzaju działalności. Ułatwia życie właścicielom firm i powoduje, że ich finanse są bezpieczne i odpowiednio zarządzane. Codziennie w Polsce otwierają się nowe firmy, które już na samym początku natrafiają na wiele trudności związanych z załatwieniem spraw urzędowych. Niezbędna wiedza i odpowiednie zarządzanie, są kluczem do sukcesu i rozwoju każdego biznesu.

Osoba zarządzająca daną firmą (Prezes, Kierownik, Właściciel) odpowiada za szereg różnych zadań. Bieżący monitoring pracowników, nawiązywanie relacji z Klientami, Kontrahentami oraz Partnerami Biznesowymi, aktywne pozyskiwanie nowych zleceń i wiele innych obowiązków, nad którym ciężko jest zapanować jednej osobie. Do tych wszystkich czynności dochodzą kwestie związane z rachunkowością oraz prowadzeniem dokumentacji płacowej i kadrowej. Niestety każdy nawet mały błąd może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Brak znajomości obwiązujących przepisów sprowadza się często do podejmowania błędnych decyzji, które mogą rzutować na dalsze losy naszej firmy.

Z myślą o takich osobach, rozpoczęliśmy swoją działalność. Dążymy do tego, aby zdjąć z właścicieli firm, ogromny balas i zapewnić im poczucie bezpieczeństwa. Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, starając się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Młodych przedsiębiorców z chęcią przeprowadzimy przez cały proces zakładania firmy oraz zatrudnia pracowników. Dzięki czemu nasz zleceniodawca będzie mógł skupić się na innych niezwykle ważnych kwestiach.

Nasz zespół stanowi szereg specjalistów, którzy mają niezbędną wiedzę oraz doświadczenia. Zgrany team to klucz do sukcesu każdej firmy, dlatego dla nas stało się to najważniejsze! Posiadamy wykwalifikowanych pracowników w każdej dziedzinie, dzięki czemu wiem, że proponowane przez nas rozwiązania będą najlepsze dla Twoje Firmy.

Prowadzenie księgowości Twojej biznesu, przez nasze biuro rachunkowe, to wiele wartości dodanych. Wśród nich możemy wyróżnić jednak te najważniejsze:

  • Niższe koszty prowadzenia firmy

Każdy przedsiębiorca dąży do tego, aby zminimalizować koszty prowadzenia działalności. Dzięki, korzystaniu z usług firm zewnętrznych, nie musimy tworzyć dodatkowego miejsca pracy. To samo dotyczy usług księgowych. Powierzając nam swoje kadry i płace, nie musisz zatrudniać kadrowych oraz księgowych. Tym samy, oszczędzone pieniądze możesz zainwestować w rozwój firmy. Jest to kluczowe rozwiązanie szczególnie w prowadzeniu małych firm, gdzie zwracamy uwagę na każdy dodatkowy koszt.

  • Wsparcie specjalistów

Często bez odpowiedniej wiedzy nie możemy zareagować odpowiednio szybko na daną sytuację. Wsparcie osób, które mają doświadczenie, przekłada się na komfort pracy. Nasza wiedza i doświadczenie zapewniają komfort oraz natychmiastowe działanie.

  • Dostęp do najnowszych informacji

Zagadnienia związane ze składkami zdrowotnymi oraz podatkami, dynamicznie się zmieniało. Śledzenie odpowiednich stron tematycznych oraz stała kontrola rynku pozwalają na bieżące nadzorowanie kwestii finansowych związanych z daną działalnością. Dzięki współpracy z nami zyskujesz pewność, że zajmiemy się tym za Ciebie! Poinformujemy o każdych wprowadzanych zmianach i zaplanujemy, jak wdrożyć je w Twoje firmie.

  • Poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa

W działaniach księgowych kluczowa jest rzetelność. Za sprawą szkoleń oraz odpowiednich umiejętności, które stale rozwijamy, dajemy Ci poczucie bezpieczeństwa, że współpracujesz z profesjonalistami, którzy skupiają się na tym, aby Twoja firma funkcjonowała w prawidłowy sposób.

Jest wiele zalet związanych z powierzeniem księgowości przez biuro rachunkowe. Kluczowa jest również oszczędność czasu. Na mocy pełnomocnictwa reprezentujemy każde przedsiębiorstwo we wszystkich Urzędach i Instytucjach, dzięki czemu nie musisz się o to martwić. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na pozyskanie nowych klientów lub wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań do Twoje firmy.

Doświadczenie, wiedza oraz rzetelność, to kluczowe cechy, które wyróżniają nasze biuro. Mamy nadzieję, że powyższe punkty uświadomiły Cię w tym, że usługi biura rachunkowego zapewniają komfort, wygodę i poczucie bezpieczeństwa. W swojej propozycji oferujemy pełną księgowość oraz usługi dodatkowe, które ułatwią życie każdego przedsiębiorcy!

 

Często nie wiemy jakie świadczenia przysługują naszym pracownikom, jak rozliczać delegacje oraz szkolenia. Nie posiadamy odpowiedniej wiedzy na temat tego, co możemy wliczać w koszty prowadzonej przez nas działalności oraz jak radzić sobie w kłopotliwych sytuacjach związanych z fakturami, oraz płatnościami. Wsparcie, które przygotowaliśmy dla Ciebie, pozwoli zapomnieć o takich problemach i skupić się na innych kluczowych działaniach.

Serdecznie zachęcamy do współpracy oraz kontaktu wszystkie osoby zainteresowane naszymi usługami. Odpowiemy na nurtujące pytania oraz wątpliwości.

Możesz mieć pewność, że oferta, którą przygotujemy powstanie z myślą o Tobie i będzie indywidualnie dopasowana do potrzeb Twoje firmy.